|
|
|
|
 |
kabalaa
2010-09-08 10:53:07
|
884
|
Szerintem mindenki elfogadna egy ilyet! Közel 5 millától indul a One! A Cooper meg 5.5-től! :)
|
|
 |
kabalaa
2010-09-07 17:08:56
|
881
|
Hol próbáltad? Lehet tesztvezetést kérni valahol? Egy Cooper S-t szívesen kipróbálnék! :)
Amúgy valami ilyesmit ihatnak a versenyeken: "Izotóniás sportital, antioxidánsokkal Nagy hatékonyságú elektrolites, energia-rehidratáló izotóniás ital azokhoz a sporttevékenységhez, amelyeknél a terhelés időtartama meghaladja a 1,5-2 óra időtartamot. Jelentősen csökkenti a görcsök beálltának veszélyét, segít megelőzni a teljesítmény- és a kitartás csökkenését. Védi a túlterhelt szervezetet az oxidációs stresszel szemben a hosszantartó igénybevétel folyamán." |
|
A hozzászólás:
 |
henike9
2010-09-07 16:09:08
|
880
|
Ez nagyon tetszik. Nagyszerű érzés egy olyan kisautóban helyet foglalni, amely kívül-belül dögösen néz ki, és ráadásul menet közben is jól teljesít. Én már kipróbáltam, elfogadnék egyet :) |
|
Előzmény:
 |
bitmapwomen
2010-09-07 15:38:04
|
879
|
Az új cola játékkal csináltam ezt:
 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|