Keresés

Részletes keresés

kabalaa Creative Commons License 2010-09-08 10:53:07 884
Szerintem mindenki elfogadna egy ilyet!
Közel 5 millától indul a One!
A Cooper meg 5.5-től! :)
kabalaa Creative Commons License 2010-09-07 17:08:56 881
Hol próbáltad? Lehet tesztvezetést kérni valahol? Egy Cooper S-t szívesen kipróbálnék! :)

Amúgy valami ilyesmit ihatnak a versenyeken:
"Izotóniás sportital, antioxidánsokkal
Nagy hatékonyságú elektrolites, energia-rehidratáló izotóniás ital azokhoz a sporttevékenységhez, amelyeknél a terhelés időtartama meghaladja a 1,5-2 óra időtartamot. Jelentősen csökkenti a görcsök beálltának veszélyét, segít megelőzni a teljesítmény- és a kitartás csökkenését. Védi a túlterhelt szervezetet az oxidációs stresszel szemben a hosszantartó igénybevétel folyamán."
A hozzászólás:
henike9 Creative Commons License 2010-09-07 16:09:08 880
Ez nagyon tetszik.
Nagyszerű érzés egy olyan kisautóban helyet foglalni, amely kívül-belül dögösen néz ki, és ráadásul menet közben is jól teljesít.
Én már kipróbáltam, elfogadnék egyet :)
Előzmény:
bitmapwomen Creative Commons License 2010-09-07 15:38:04 879
Az új cola játékkal csináltam ezt:

MINI :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!