|
|
|
|
 |
ivaan
2010-09-06 22:42:59
|
992
|
Mentsd meg őket mindenképpen! Merre vannak ? |
|
 |
T. Thick
2010-09-05 23:43:32
|
991
|
| A tarajos gőtének csak párzási időszakban van taraja, és akkor is csak a hímnek. Ezek idei fiatalok. |
|
 |
Szeplák
2010-09-05 23:20:36
|
990
|
| Igen az!sajnos mindenfele kiszáradnak a pocsolyák és most vándorolnak új helyet keresni... |
|
A hozzászólás:
 |
MrTeddy
2010-09-05 22:40:00
|
989
|
| vagy tarajos gőte lenne? csak nincsen taraja :D meg csak 8 (max10) centisek |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|