Keresés

Részletes keresés

M63FUN Creative Commons License 2010-09-05 19:20:17 128
köszönöm!

nekem is nagyon dicsérték a kerakoll-t de igazából az győzött meg, hogy kidereült az általam teljesen ismeretlen gyártó találta fel az első zsákos flexragasztót kb 40 éve............ vagyis nem lehet piti banda, + a kerakoll vízszigetelő szalagját ismerem, az tényleg profi cucc. köszönöm a tippet !! (rád hallgatva flotex h40 + fugabella porcelana lesz)
A hozzászólás:
akinta Creative Commons License 2010-09-05 13:04:24 127
Szia!
Természetesen a fuga flexibilis. A ragasztók közzül a Mapeit nem ismerem annyira jól, de a burkolóm azt mondja mind a kettő jó. A Kerakolnak a H40 Flotex ragasztója erre a célra teljesen tökéletes.
Sok sikert a munkához!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!