|
|
|
|
 |
M63FUN
2010-09-05 19:20:17
|
128
|
köszönöm!
nekem is nagyon dicsérték a kerakoll-t de igazából az győzött meg, hogy kidereült az általam teljesen ismeretlen gyártó találta fel az első zsákos flexragasztót kb 40 éve............ vagyis nem lehet piti banda, + a kerakoll vízszigetelő szalagját ismerem, az tényleg profi cucc. köszönöm a tippet !! (rád hallgatva flotex h40 + fugabella porcelana lesz) |
|
A hozzászólás:
 |
akinta
2010-09-05 13:04:24
|
127
|
Szia! Természetesen a fuga flexibilis. A ragasztók közzül a Mapeit nem ismerem annyira jól, de a burkolóm azt mondja mind a kettő jó. A Kerakolnak a H40 Flotex ragasztója erre a célra teljesen tökéletes. Sok sikert a munkához! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|