Keresés

Részletes keresés

El Gapo- Creative Commons License 2011-01-05 11:06:48 454

Maradjunk annyiban, hogy talán nem esik ki a csapat.

Nagyon silány egy szezon ez.

A hozzászólás:
El Gapo- Creative Commons License 2010-09-04 17:15:40 453

Kiestünk a League Cupból, 2-1-re győzött ellenünk a Millwall.

Aztán sajnos a bajnokságban is bukta: 0-2 a Barnsley ellen idegenben.

Messze még a vége, de egyelőre nem úgy néz ki, hogy feljutunk.

Pedig a keret alkalmas rá.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!