|
|
|
|
 |
M63FUN
2010-09-04 14:21:46
|
126
|
| sajna nem szerkeszthető az utolsó hsz. szal az is kérdés hogy vajon a kerakoll fugabella eco porcelana fuga (amit írtál) az felxibilis? |
|
 |
M63FUN
2010-09-04 10:46:31
|
125
|
| köszi ha ennyire ismered a termékeket akkor azt segíts kérlek eldönteni hogy mapei keraflex/adesilex flexragasztót vagy a kerakoll termékét válasszam. (mint korábban írtam kicsi területről van szó így az árban pár ezer ft különbség nem érdekel) |
|
A hozzászólás:
 |
akinta
2010-09-03 22:38:13
|
124
|
Üdvözletem! Kicsit visszaolvastam,és van néhány érdekesség. A kültéri fugának egyáltalán nem kell vastagabbnak lennie a beltérinél. Nyugodtan rakhatod akár 2mm-rel is,ha neked az tetszik, és a lap elég méretpontos hozzá. A mai fugázók közül, amelyik flexibilis, bármelyiket használhatod, a fugán esetlegesen átszivárgó víz soha nem fog eláztatni senkit, főleg ha van alatta szigetelés. A Kerakol Porcelán fugája tényleg nagyon jó, én azt ajánlanám neked. Nagyon finom a szemcsemérete, egyedülálló módon kaolint/porcelán alapanyag/tartalmaz, és vízlepergető is. A púderszerü szemcseméret miatt a kész fuga is sokkal tömörebb, és így nehezebben tapadnak meg rajta a szennyeződések is. Szerintem az ára egyáltalán nem vészes. A Murexin fugái is nagyon jók. Én ezt a kettőt szoktam javasolni. Sok sikert! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|