Keresés

Részletes keresés

norinco Creative Commons License 2010-08-31 22:36:29 1439
nem ciki, sőt, ha jól lősz, akko meg pláne nem ciki: képzeld annyit lősz mint más dianával... mekkora dolog az.
a másikban azt írtad mivel tudnád feldobni... mondjuk egy tízezressel... :-)
A hozzászólás:
Gamergabor Creative Commons License 2010-08-31 22:29:06 1437
Hoho offos kérdés viszem át a másikba:).
Előzmény:
Gamergabor Creative Commons License 2010-08-31 22:27:32 1436
Na valaki mondja má meg nekem hogy nem ciki Fég Lg 14essel indulni???
A másik hogy mit érdemes átalakítani a fegyveren???

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!