|
|
|
|
 |
norinco
2010-08-31 22:36:29
|
1439
|
nem ciki, sőt, ha jól lősz, akko meg pláne nem ciki: képzeld annyit lősz mint más dianával... mekkora dolog az. a másikban azt írtad mivel tudnád feldobni... mondjuk egy tízezressel... :-) |
|
A hozzászólás:
 |
Gamergabor
2010-08-31 22:29:06
|
1437
|
| Hoho offos kérdés viszem át a másikba:). |
|
Előzmény:
 |
Gamergabor
2010-08-31 22:27:32
|
1436
|
Na valaki mondja má meg nekem hogy nem ciki Fég Lg 14essel indulni??? A másik hogy mit érdemes átalakítani a fegyveren??? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|