|
|
|
|
 |
norinco
2010-08-31 22:30:15
|
1438
|
gyere versenyre és választ kapsz mindenre egyébként... szvsz... az egészet;-) egy fwb-re, de kipróbálni magad és a pusidat, ugyis csak versenyen lehet. megigérem lőhetsz az fwbm-mel:-) |
|
 |
Gamergabor
2010-08-31 22:29:06
|
1437
|
| Hoho offos kérdés viszem át a másikba:). |
|
A hozzászólás:
 |
Gamergabor
2010-08-31 22:27:32
|
1436
|
Na valaki mondja má meg nekem hogy nem ciki Fég Lg 14essel indulni??? A másik hogy mit érdemes átalakítani a fegyveren??? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|