Keresés

Részletes keresés

Vandras Creative Commons License 2010-08-31 20:48:23 24281
Föl se merült bennem, nem mint modellra néztem rá, hanem tepsibe láttam őtet, mielőtt fokhagymás tejbe ázott.
A hozzászólás:
Jajca Creative Commons License 2010-08-31 20:35:15 24280
És Te nem képelted le? Mert az má' jóféle! :-)
Előzmény:
Vandras Creative Commons License 2010-08-31 20:24:12 24279
Persze nem jöttél le a csempésig, pedig nagy halat is fényképehettél volna. Fogtam két pici csukát, visszaküldtem őket, erre kikuldtek egy 56 cmest. Hát azt hazahoztam 6 keszeg társaságába. Egyébként szép ez a golfpálya.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!