|
|
|
|
 |
Vandras
2010-08-31 20:48:23
|
24281
|
| Föl se merült bennem, nem mint modellra néztem rá, hanem tepsibe láttam őtet, mielőtt fokhagymás tejbe ázott. |
|
A hozzászólás:
 |
Jajca
2010-08-31 20:35:15
|
24280
|
| És Te nem képelted le? Mert az má' jóféle! :-) |
|
Előzmény:
 |
Vandras
2010-08-31 20:24:12
|
24279
|
| Persze nem jöttél le a csempésig, pedig nagy halat is fényképehettél volna. Fogtam két pici csukát, visszaküldtem őket, erre kikuldtek egy 56 cmest. Hát azt hazahoztam 6 keszeg társaságába. Egyébként szép ez a golfpálya. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|