Keresés

Részletes keresés

Blackbirdxx Creative Commons License 2010-08-31 16:58:25 1425
most mééé?
csak kíváncsi vok na
A hozzászólás:
norinco Creative Commons License 2010-08-31 16:40:20 1419
hogy Te milyen vagy...
:-D
Előzmény:
Blackbirdxx Creative Commons License 2010-08-31 15:59:49 1416
Gratulálok! Jó egészséget kívánok nektek.
Remélem sokat aludtál eddig, mert ezután keveset fogsz :)
Én is nemrég estem át ezen, csak nekem pöcsös lett a gyerek :)))
Amúgy a kislányod "paramétereit" is leírhatnád, meg hát a nevét is természetesen.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!