|
|
|
|
 |
mastersergeant
2010-08-31 21:05:02
|
1432
|
| A pöcsösöd már érdeklődik a csajok után? :-DDD |
|
 |
Törölt nick
2010-08-31 16:44:57
|
1422
|
| Gózon Fanni lett a neve 49 cm hosszú és 2,45 kg barna hullámos haj :-) |
|
 |
norinco
2010-08-31 16:40:20
|
1419
|
hogy Te milyen vagy... :-D |
|
A hozzászólás:
 |
Blackbirdxx
2010-08-31 15:59:49
|
1416
|
Gratulálok! Jó egészséget kívánok nektek. Remélem sokat aludtál eddig, mert ezután keveset fogsz :) Én is nemrég estem át ezen, csak nekem pöcsös lett a gyerek :))) Amúgy a kislányod "paramétereit" is leírhatnád, meg hát a nevét is természetesen. |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2010-08-31 13:18:04
|
1409
|
| Kedves topiktársak örömmel jelentem be hogy a mai napon 9:41 kor megszületett a kislányom aki remélhetőleg szeret majd lőni ! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|