Keresés

Részletes keresés

bosijani Creative Commons License 2010-08-31 16:38:40 1418
gratula innen is!
Blackbirdxx Creative Commons License 2010-08-31 15:59:49 1416
Gratulálok! Jó egészséget kívánok nektek.
Remélem sokat aludtál eddig, mert ezután keveset fogsz :)
Én is nemrég estem át ezen, csak nekem pöcsös lett a gyerek :)))
Amúgy a kislányod "paramétereit" is leírhatnád, meg hát a nevét is természetesen.
Gamergabor Creative Commons License 2010-08-31 14:10:57 1413
Sok boldogságot úgyszintén.Pár év és Ft bajnok lehet:).
norinco Creative Commons License 2010-08-31 13:27:03 1411
Gratula!
elsősorban anyukájának, és legyen sok-sok örömötök a gyereknevelésben.
DarkDeer Creative Commons License 2010-08-31 13:21:07 1410
Gratula! Jó egészséget a picinek és az egész családnak! No meg kitartás! :)
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2010-08-31 13:18:04 1409
Kedves topiktársak örömmel jelentem be hogy a mai napon 9:41 kor megszületett a kislányom aki remélhetőleg szeret majd lőni !

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!