|
|
|
|
 |
Szanki
2010-08-30 22:05:04
|
237
|
| Az jó! Tavaszra ha virágzi akkor majd talán én is eltalálom, melyik az! Addig neveld a bordót, mert az meg nekem nem maradt! |
|
A hozzászólás:
 |
NS68
2010-08-30 20:43:38
|
236
|
| Volt nálam Dorel, hozott egy szép tő sárga elevenszülő tavirózsát. Nagyon örülölök, mióta irtatok róla azóta vágytam rá. |
|
Előzmény:
 |
Szanki
2010-08-30 18:33:04
|
234
|
;-)))) Én próbáltam 1-2 télen az akváriumi tartást, hogy legyen miben gyönyörködni télen is. A telepítést 3-4 cm -es aranyhalak, meg koik jelentették, 50 cm magas falú 180 literes növényes akváriumba. Hát ne tudd meg, nagyon vártam a tavaszt. A növényeket rövidesen kitúrták, a kaja és ürülék miatt szükség volt a folyamatos UVC használatára. Tavaszra a koik 10 cm fölött voltak az aranyhalak is jelentősen gyarapodtak. 8 aranyhal 12 koi volt a telepített állomány. Volt egy másik akksi kb 30 kis koival, időszakos UVC használattal, azok a tél közepén 2 nap alatt távoztak az élők sorából. Elég rizikós az ilyen tartás, ezért kidobtam az akváriumokat, szobatavat készítettem. 250 literes, algaevők, koik , osztottfarkú aranyhalak vannak benne. Intenzív kétkamrás UVC -s szűrőt csináltam hozzá. Kíváncsi vagyok a téli működésre, jelentős méretnövekedést tapasztalok a halaknál. Remélem túlélik, mert válogatott jószágokat hoztam be!
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|