Keresés

Részletes keresés

shine_adonis Creative Commons License 2010-08-31 18:27:33 320
Ennyit találtam róla. Nem tudom, mennyire aktuális:

http://www.cylex-tudakozo.hu/ceg-info/glatisant-kennel-50146.html
macipofa Creative Commons License 2010-08-31 17:39:59 319

Szerbusz!

 

 

Itt is találsz sok szép cicát.

http://mainecoon.lap.hu/

 

cleo86 Creative Commons License 2010-08-31 17:32:01 318
Szia!

Azt nem tudom pontosan hogy tenyésztenek-e még, de biztos van cicájuk esetleg más tenyészetbe.
Ezt onnan tudom hogy az én kis törpéimnek az apukája Glatisant's Orfeusz.
Ő a Dancingcat kennelben van.
a www.dancingcat.atw.hu oldalon utána tudsz nézni hogy az a vérvonal-e amire te gondolsz.
Maga a cica nincs fent az oldalon, de az "e" és "f" alom apukája is ő.

Az elérhetőségeknél esetleg rá tudsz kérdezni, mert vérfrissítés miatt lehet eladják a nagyfiút (ez nem tuti).
Az almok pedigree-jénél egy régebbi kép van fent róla, valószínű frisset is tudnak küldeni ha kéred (nagyon szép kandúr).

A hozzászólás:
bogcina Creative Commons License 2010-08-30 18:55:00 317
A glatisant kennelben még mindig tenyésztenek maine coon macskákat? Egyszer (már nem mostanában) vettem egy macskás újságot, ott találtam rá erre a tenyészetre. Remélem működik, mert egy gyönyörű kandúr volt a hirdetésben, akit még mindig nem tudtam elfelejteni. Erős, nagy cica volt. Szívesen megnézném a weboldalukat, de sajnos nem megjeleníthető. Azt olvastam, hogy ebben a tenyészetben 100% USA vérvonalú macskák élnek. Van valami különbség az európai és az USA vérvonalúak között? Szívesen fogadom más, ajánlott tenyészetek elérhetőségét.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!