|
|
|
|
 |
shine_adonis
2010-08-31 18:27:33
|
320
|
Ennyit találtam róla. Nem tudom, mennyire aktuális:
http://www.cylex-tudakozo.hu/ceg-info/glatisant-kennel-50146.html |
|
 |
cleo86
2010-08-31 17:32:01
|
318
|
Szia!
Azt nem tudom pontosan hogy tenyésztenek-e még, de biztos van cicájuk esetleg más tenyészetbe. Ezt onnan tudom hogy az én kis törpéimnek az apukája Glatisant's Orfeusz. Ő a Dancingcat kennelben van. a www.dancingcat.atw.hu oldalon utána tudsz nézni hogy az a vérvonal-e amire te gondolsz. Maga a cica nincs fent az oldalon, de az "e" és "f" alom apukája is ő.
Az elérhetőségeknél esetleg rá tudsz kérdezni, mert vérfrissítés miatt lehet eladják a nagyfiút (ez nem tuti). Az almok pedigree-jénél egy régebbi kép van fent róla, valószínű frisset is tudnak küldeni ha kéred (nagyon szép kandúr).
|
|
A hozzászólás:
 |
bogcina
2010-08-30 18:55:00
|
317
|
| A glatisant kennelben még mindig tenyésztenek maine coon macskákat? Egyszer (már nem mostanában) vettem egy macskás újságot, ott találtam rá erre a tenyészetre. Remélem működik, mert egy gyönyörű kandúr volt a hirdetésben, akit még mindig nem tudtam elfelejteni. Erős, nagy cica volt. Szívesen megnézném a weboldalukat, de sajnos nem megjeleníthető. Azt olvastam, hogy ebben a tenyészetben 100% USA vérvonalú macskák élnek. Van valami különbség az európai és az USA vérvonalúak között? Szívesen fogadom más, ajánlott tenyészetek elérhetőségét. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|