Keresés

Részletes keresés

Szanki Creative Commons License 2010-08-28 22:16:15 232
Én is hordom a hátsó tavakba az apraját, még több száz van a dísztóban. A múltkor volt egy éjszakai áramszünet, Volt "pipálás" rendesen!
A hozzászólás:
NS68 Creative Commons License 2010-08-28 21:49:08 231
Nekem az idén óriási nagyot nőttek a koik. Előre félek a téltől anyira túlzsúfolt a tó.
Előzmény:
Szanki Creative Commons License 2010-08-28 21:42:18 230
Csak 5-6 cm, a másikmkettő az 12-15 cm körüli.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!