|
|
|
|
 |
Vandras
2010-08-28 21:13:59
|
24273
|
| Imádják, pláne ha szép csendesen megindul a legelő. Mivel védett, bár jövevény Mártélyon tilos irtani. Következmény, pár év múlva mocsár lesz a holtágból. |
|
A hozzászólás:
 |
Jajca
2010-08-28 21:10:00
|
24271
|
| Gondolom a horgászok is odavannak érte!? :-) |
|
Előzmény:
 |
Vandras
2010-08-28 11:36:28
|
24267
|
Sziasztok! Egy kis rucaöröm Mártélyról. Ideén kicsit később terjedt el a holtágon, de azért helyenként már rendesen vastagszik, a szél meg viszi ide-oda. A strean nem éppen fürdésre való.
    |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|