Keresés

Részletes keresés

Jajca Creative Commons License 2010-08-28 21:08:34 24269
Azok a török, és/vagy svájci gépek nagy spillerek!
tlight Creative Commons License 2010-08-28 08:03:19 24266
Sportkocsiban szélvédő mögött volt a gép ;-)) az expo 30 sec
magor (-_-) Creative Commons License 2010-08-28 02:01:05 24265
Még sehol... nem igazán foglalkoztam most vele.
Munkát keresek:
Leginkább a pc karbantartás és szg kereskedelem területén.
Más is érdekel, csak ne kelljen cipekedni, meg sokat hajolni (eperszedés kizárva), mert nem jó a derekam.
Illetve van egy a fotovilágon.
lótusz
A hozzászólás:
TeeCee :o) Creative Commons License 2010-08-27 23:41:06 24264
Szia!

A 3. kép hogy készült? Kocsiban szélvédő mögül? (látom az üveget a gép előtt, de alacsonyan van a gép)

Akkor még pár kép: Naplemente, Repülőnap, Lótusznap :)
(Magor, a Te képeid merre vannak a lótuszokról?)




Előzmény:
tlight Creative Commons License 2010-08-27 21:00:23 24263
16-án jó kis vihar volt...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!