Keresés

Részletes keresés

Jajca Creative Commons License 2010-08-28 21:06:47 24268
Toltál rá egy kis hdr-t is? Egyébként fajintosak. ;-)
TeeCee :o) Creative Commons License 2010-08-27 23:41:06 24264
Szia!

A 3. kép hogy készült? Kocsiban szélvédő mögül? (látom az üveget a gép előtt, de alacsonyan van a gép)

Akkor még pár kép: Naplemente, Repülőnap, Lótusznap :)
(Magor, a Te képeid merre vannak a lótuszokról?)




A hozzászólás:
tlight Creative Commons License 2010-08-27 21:00:23 24263
16-án jó kis vihar volt...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!