Keresés

Részletes keresés

pajaci Creative Commons License 2010-08-26 22:11:46 121
Szépen sehogy, én tuti leszedetném. Iparos, vagy annak mondja magát? Fizettél már?
A hozzászólás:
afitos Creative Commons License 2010-08-25 21:24:41 118
Üdvözletem. Visszaolvasva ezt a topicot nem találtam arra a kérdésre vonatkozó információt amit fel szeretnék tenni, kérném a segítségeteket: A fürdőszobánk csempézése a tegnapi napon készült el. Alapvetően szép lett, de a bejárati ajtajánál és a másik oldalán található gardrób szoba ajtajánál az egymás feletti csempék nem egyforma hosszúra lettek leszabva, van amelyik szemet bántóan hosszabra lett leszabva. Ami élet itt az ajtótokon a csempék kiadnak szabálytalan, csúnya. A kivitelező azt mondta, mielőtt lefugázta, hogy itt 45 fokban ráfugáz az ajtótokra és nem kell szegélylécet alkalmazni. Igazából nem is férne el, meg csúnya is lenne odafaragni bármit. Nem értem, hogy nem látja egy iparos, amikor leszabja ezeket a darabokat, hogy nem lesz szép amit majd eredményez.
Kérdésem az, hogy lehet e a hosszabb csempék végét valamilyen eszközzel (és ha lehet, akkor mivel) lecsiszolni, és csak ezt az élet utána újrafugázni. Vagy mit csináljak ebben az esetben. Ennyi csempét nem akarok levetetni. Hogyan lehet ezt kijavítani? Az iparos jövő hétfőn jön legközelebb, a munka még nincs teljes mértékben kifizetve. Van még elmaradás és burkolandó helység. Kérem adjon valaki tanácsot.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!