Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2010-08-25 12:59:36 129
Camera kft. A heveromé szorult zoomoláskor, ingyen megcsinálták....
Előzmény:
hubalu Creative Commons License 2010-08-23 19:12:54 128
Sziasztok!

Objektívem: Canon EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 IS

A hétvégén kirándulni voltam és pár csepp víz esett az objektívemre az esős időben.

Azóta nem működik rendesen az autofókusz: közelről kifókuszál távolra a motor, de ellenkező irányba már nem tud fókuszálni.
A kézi fókusz ettől függetlenül megy, de úgy azért elég macerás fotózni.

Még várok, hátha megjavul magától ez, de ha nem, akkor van valami ötletetek, hogyan lehetne ezen segíteni?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!