|
|
|
|
 |
fidelite
2010-08-25 10:08:18
|
1042
|
| az elején furcsálni fogja, esetleg csak nyalogatja, de ne ijedj, meg ha rákap az ízére, imádni fogja. |
|
A hozzászólás:
 |
Pitkin_
2010-08-25 09:44:46
|
1041
|
Igen, nekem is szimpibb a nyers hús, ha mindent péppé főzök, nem sok vitamin marad meg belőle - ez a zöldségre is áll, gondolom, ezért azt is max. megpárolni fogom.
Köszi a tápanyagtáblázatot! A gréti-mix-szel az a bajom, h. a kukoricát állítólag nem jó erőltetni a kutyáknál, a vöröshagyma pedig szintén árt nekik (valahol a csoki és a szőlő kategóriába sorolták).
Sok helyen láttam amúgy olyan "recepteket", ahol telenyomták a kaját borsóval, babbal vagy kukoricával, krumplival, káposztával. A hüvelyeseket és a "k-betűsöket" pedig szintén nem szokták ajánlani.
Mindegy, nem bonyolítom túl, ma legurulok a henteshez kezdésnek farhátért:)
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|