Keresés

Részletes keresés

fidelite Creative Commons License 2010-08-25 10:08:18 1042
az elején furcsálni fogja, esetleg csak nyalogatja, de ne ijedj, meg ha rákap az ízére, imádni fogja.
A hozzászólás:
Pitkin_ Creative Commons License 2010-08-25 09:44:46 1041
Igen, nekem is szimpibb a nyers hús, ha mindent péppé főzök, nem sok vitamin marad meg belőle - ez a zöldségre is áll, gondolom, ezért azt is max. megpárolni fogom.

Köszi a tápanyagtáblázatot! A gréti-mix-szel az a bajom, h. a kukoricát állítólag nem jó erőltetni a kutyáknál, a vöröshagyma pedig szintén árt nekik (valahol a csoki és a szőlő kategóriába sorolták).

Sok helyen láttam amúgy olyan "recepteket", ahol telenyomták a kaját borsóval, babbal vagy kukoricával, krumplival, káposztával. A hüvelyeseket és a "k-betűsöket" pedig szintén nem szokták ajánlani.

Mindegy, nem bonyolítom túl, ma legurulok a henteshez kezdésnek farhátért:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!