Keresés

Részletes keresés

nettomazsola Creative Commons License 2010-08-24 21:50:58 1036
probald meg elöször a szokott kajaba par nyers hust. en a zöldseget föznem ... meg teszta v rizst, de nagyon jo a Greti - mix is. sajna az utobbi idöben rohadt draga lett.
A hozzászólás:
Pitkin_ Creative Commons License 2010-08-24 21:11:32 1035
Hű, ez nagyon jó oldal, el fogom olvasni az egész XV. fejezetet, van még mit tanulnom. De egy öreg kutya gyomra át tud még állni a nyers kajákra?
Előzmény:
nettomazsola Creative Commons License 2010-08-24 20:44:48 1034
A kutya fehérje-, zsír- és szénhidrátszükséglete

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!