Keresés

Részletes keresés

nettomazsola Creative Commons License 2010-08-24 20:38:51 1032
teljesen jol csinalod!
szerintem sem kell fanatikusan csak igy v csak ugy. ami a legfontosabb, h a növekedesben levö kutya legyen helyesen etetve. 2 ev felett mar nehez elrontani ...
A hozzászólás:
sanyooo Creative Commons License 2010-08-24 08:44:07 1023
Minél tovább "magyarázod", annál kevésbé értem! :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
De mindegy is, mert nem fogom így etetni a kutyámat, de az is lehet, hogy már alkalmazom a módszert, csak nem tudok róla? :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Veszek nyakas csirke farhátat, aznap megtömi a bendőjét friss, nyes hússal/csont :D
másnap megfőzöm egy nagy kuktában, két napig azt eszi! Majd újra kezdjük. A táp mindig előtte van, ha akar eszik belőle! Nem igen akar! :DDD Néha húslében főtt rizs, vagy tészta! A mezőn pocok, ha nem veszem észre! :))))))))
Előzmény:
nettomazsola Creative Commons License 2010-08-24 07:02:25 1022
" 4 reine Fleisch/Knochen-Mahlzeiten
4 Fleisch/Knochen- und Gemüse-Mahlzeiten
4 Getreide/Milchprodukte-Mahlzeiten"

szoval hus / csont
csak en kapkodtam el, azt hittem erthetö ugy is.
hus + csont

szerintem nem megy mennybe senki, nem is tudom, h van-e konkret kitalalo? gazdag meg nem lesz senki belöle, mert nem venni kell vkinel, hanem magadnak csinalni.
bar
Canadaban lattam olyan "kifözdet" ahonnan etelhordoban lehetett elvinni a "csodakutyakajat" jo penzert. es vittek ...
van aki otthon azert nem föz, mert büdös - ami aze igaz - v ennyire sincs ideje . (??)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!