|
|
|
|
 |
nettomazsola
2010-08-24 07:02:25
|
1022
|
" 4 reine Fleisch/Knochen-Mahlzeiten 4 Fleisch/Knochen- und Gemüse-Mahlzeiten 4 Getreide/Milchprodukte-Mahlzeiten"
szoval hus / csont csak en kapkodtam el, azt hittem erthetö ugy is. hus + csont
szerintem nem megy mennybe senki, nem is tudom, h van-e konkret kitalalo? gazdag meg nem lesz senki belöle, mert nem venni kell vkinel, hanem magadnak csinalni. bar Canadaban lattam olyan "kifözdet" ahonnan etelhordoban lehetett elvinni a "csodakutyakajat" jo penzert. es vittek ... van aki otthon azert nem föz, mert büdös - ami aze igaz - v ennyire sincs ideje . (??) |
|
A hozzászólás:
 |
sanyooo
2010-08-23 22:30:59
|
1020
|
Nekem azt jelenti a "húscsont", hogy csont amelyről leszedték a húst! Magyarul van, nem kell "értelmezni"! Szerintem ez is egy kísérlet arra, hogy valaki, a kitaláló, "mennybe menjen" a sok ostoba ember vállán! :( |
|
Előzmény:
 |
nettomazsola
2010-08-20 17:02:08
|
1018
|
barmiböl a sok csont az szorulast okoz. a huscsont nyilvan annyit jelent, h sok hus kis csont. en igy ertelmeztem. nincs reszletezve. a farhat az pl tökeletes, meg a csirkenyak stb.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|