|
|
|
|
 |
El Gapo-
2010-08-22 16:18:07
|
452
|
1-0-ra győzött a Boro Chris Boyd góljával, mondjuk kellett hozzá Morgan hatalmas hibája. Kink is játszott, nem rosszul. l kell indulni felfelé. Meglepett, hogy talán még félház se volt, azért ennél régen több szurkoló járt a másodosztályban is.
Talán ha jönnek az eredmények, visszatér a közönség is. |
|
A hozzászólás:
 |
El Gapo-
2010-08-22 10:56:57
|
451
|
Ma 14:15-től tévés meccs a Sport1-en:
Middlesbrough-Sheffield United |
|
Előzmény:
 |
Ayreon
2010-08-17 20:43:01
|
450
|
| Jó a Boro idén. Erős a keret, jó a kapus és képesek gyorspasszos játékra is. Eddig nem jött ki annyira a lépés a bajnokságban, de biztos, hogy a feljutásért lesz harcban a csapat. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|