Keresés

Részletes keresés

El Gapo- Creative Commons License 2010-08-22 16:18:07 452

1-0-ra győzött a Boro Chris Boyd góljával, mondjuk kellett hozzá Morgan hatalmas hibája. Kink is játszott, nem rosszul. l kell indulni felfelé. Meglepett, hogy talán még félház se volt, azért ennél régen több szurkoló járt a másodosztályban is.

Talán ha jönnek az eredmények, visszatér a közönség is.

A hozzászólás:
El Gapo- Creative Commons License 2010-08-22 10:56:57 451

Ma 14:15-től tévés meccs a Sport1-en:

Middlesbrough-Sheffield United

Előzmény:
Ayreon Creative Commons License 2010-08-17 20:43:01 450
Jó a Boro idén. Erős a keret, jó a kapus és képesek gyorspasszos játékra is. Eddig nem jött ki annyira a lépés a bajnokságban, de biztos, hogy a feljutásért lesz harcban a csapat.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!