Keresés

Részletes keresés

sanyooo Creative Commons License 2010-08-23 22:32:39 1021
Miért ne??? Gondolod a juhász ekkora faxnit csinált a kutyaetetésből? Na ugye??? :D
A hozzászólás:
fidelite Creative Commons License 2010-08-22 10:23:32 1019
Bárány gerinc adható nyersen? Másik fórumon írták, hogy azt inkább főzni kell. Vadhúsokat főzve szabad, és ez is beletartozik, Viszont ha megfőző, a csontja nem lesz nagyon kemény?
Előzmény:
nettomazsola Creative Commons License 2010-08-18 07:48:08 1016
a lenyeg;
mindent nyersen, a hust CSONT-tal!!.
napi 2 etetes, heti egy "böjt" tehat hetente 12 etetes, ez kb;

4 x csak hus + csont
4 x huscsont + zöldseg
4 x gabonapelyhek + tejtermek

azt irja, h nem jo a hust es a gabonat keverni ( szerintem ez hülyeseg)

nem hiszem, h en pontosan betartanam, biztos kevernem fött kajaval, maradekkal, de hust CSAK nyersen! ez tuti es vegre csontot is adnak szegeny kutyaknak.

belegondoltam itt felalomban, h nem is tudok hirtelen mas allatot aminek föznek. a vadonban ugye senkinek ... es a haziallatoknak se sürün. gondolom a maradek etetessel es a mindenkeppen vmi finomat akarok adni-val kezdödött a fözes.

ismerösöm labradorja igy eszik;
napi 2 nyers birkanyak este - ez a fökaja
delelött mikor visszajönnek a setabol akkor vmi gyömülcs, konyhai maradek.
makk egeszseges, nem köver, nem sovany, semmi baja az izületeinek. ( ami lassan egy csoda manapsag)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!