|
|
|
|
 |
sanyooo
2010-08-23 22:30:59
|
1020
|
Nekem azt jelenti a "húscsont", hogy csont amelyről leszedték a húst! Magyarul van, nem kell "értelmezni"! Szerintem ez is egy kísérlet arra, hogy valaki, a kitaláló, "mennybe menjen" a sok ostoba ember vállán! :( |
|
A hozzászólás:
 |
nettomazsola
2010-08-20 17:02:08
|
1018
|
barmiböl a sok csont az szorulast okoz. a huscsont nyilvan annyit jelent, h sok hus kis csont. en igy ertelmeztem. nincs reszletezve. a farhat az pl tökeletes, meg a csirkenyak stb.
|
|
Előzmény:
 |
sanyooo
2010-08-19 22:18:52
|
1017
|
Én nem értem mi az, hogy hús és csont, meg húscsont? Csirke farhátat kap, úgy tolja be az arcába, hogy öröm nézni, főve-nyersen mindegy! :-0) Sertéskörmöt nem szabad kutyának adni, még sz@rráfőzve sem, az enyém majd ráment, behabzsolta egybe aztán nem tudta kikakálni! :((( |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|