|
|
|
|
 |
ivaan
2010-08-20 16:31:33
|
986
|
Köszönöm! Írj nekem a mailomra nyugodtan. Nekem is volt Király pythonom csak beépítettem a házunkba:D |
|
A hozzászólás:
 |
Xafi
2010-08-18 19:52:34
|
985
|
Szia! Nálunk Almádiban rengeteg van. Egy hegyoldalban lakunk, olyan 2000 négyzetméter körüli telken, a vége erdős. Ebben az időben már keveset látok, tavasszal lustábbak, mikor ébrednek. Rád kellene írnom privátban, mivel azt a címet, amivel ide regisztráltam, én már megszüntettem, hála a sok spamnak. Szívesen felvenném Veled a kapcsolatot valahogyan. Nem félek tőlük, jelenleg van két Királypitonom :), és nem is zavarnak, de van bőven. Három éve a pincében telelt egy rakás, akkor vettük a házat, és a beszóródott földet lapátoltuk ki, mikor rájuk leltünk. Igaz, nálunk sok a cica, a gyíknak meg törik a farka...rendre farkatlan, növő farkú Lábatlanokba botlok... |
|
Előzmény:
 |
ivaan
2010-08-16 13:02:20
|
984
|
Lábatlan gyíkot szeretnék a kertemben szabadon engedni.
Anno voltak is gyerekkoromban de az urbanizáció vagy a DDT elkergette Őket.
Ha talál valaki talál vagy tudja hol lehet még fogni érdekelne egy pár.
A kertben feltételek adottak direkt hüllőknek kialakított telelő részeket csináltam így valószínűleg ott is maradnának ha még az ősszel elengedem.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|