Keresés

Részletes keresés

ivaan Creative Commons License 2010-08-20 16:31:33 986
Köszönöm!
Írj nekem a mailomra nyugodtan.
Nekem is volt Király pythonom csak beépítettem a házunkba:D
A hozzászólás:
Xafi Creative Commons License 2010-08-18 19:52:34 985
Szia!
Nálunk Almádiban rengeteg van. Egy hegyoldalban lakunk, olyan 2000 négyzetméter körüli telken, a vége erdős.
Ebben az időben már keveset látok, tavasszal lustábbak, mikor ébrednek. Rád kellene írnom privátban, mivel azt a címet, amivel ide regisztráltam, én már megszüntettem, hála a sok spamnak.
Szívesen felvenném Veled a kapcsolatot valahogyan.
Nem félek tőlük, jelenleg van két Királypitonom :), és nem is zavarnak, de van bőven.
Három éve a pincében telelt egy rakás, akkor vettük a házat, és a beszóródott földet lapátoltuk ki, mikor rájuk leltünk.
Igaz, nálunk sok a cica, a gyíknak meg törik a farka...rendre farkatlan, növő farkú Lábatlanokba botlok...
Előzmény:
ivaan Creative Commons License 2010-08-16 13:02:20 984

Lábatlan gyíkot szeretnék a kertemben szabadon engedni.

Anno voltak is gyerekkoromban de az urbanizáció vagy a DDT elkergette Őket.

Ha talál valaki talál vagy tudja hol lehet még fogni érdekelne egy pár.

A kertben feltételek adottak direkt hüllőknek kialakított telelő részeket csináltam így valószínűleg ott is maradnának ha még az ősszel elengedem.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!