Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
ragazzie Creative Commons License 2010-08-17 12:06:04 126
Ezen már én is gondolkodtam hogy mi lesz a portfóliójukkal, láthatjuk-e majd valahol, de valószínűleg ez annyira személyes dolog hogy maximum egy-két képet fognak közzé tenni, reklám céljából. Az meg hogy saját oldalukon, idővel meg lehet mert páran biztosan majd ezzel szeretnének foglalkozni. Én azt mondom hogy fussanak be, ilyen modellek kellenek a magyar divatszakmába.
Előzmény:
Zetorforever Creative Commons License 2010-08-16 11:38:16 125
Ez már nagyon régóta tény hogy a magyar lányok a legszebbek, de ha nem is a legszebbek azok között/közelében vannak:)

Vartburg: Én is gondolkodtam már rajta hogy ők fotóztatták-e magukat valaha vagy modellkedtek de szerintem nem, az már más kérdés hogy azért látszik hogy ők azok a fajta természetes nők akik azért adnak magukra rendesen. Bár szerintem ez a lehető legjobb, amikor valaki képes megőrizni a természetességét, sportol és tényleg gyönyörű! Amúgy a portfoliók nem hiszem hogy ki fognak kerülni...gondolkodtam rajta és azért az még is csak privát dolog. Szóval nem valószínű, hogy bármit is láthatunk belőle...ha csak idővel nem, pedig nagyon kíváncsi lennék:) Lehet lesz saját oldaluk aztán majd ott láthatunk párat...!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!