|
|
|
|
 |
sanyooo
2010-08-17 23:21:42
|
1013
|
Ha valakinek nem esne nehezére röviden vázolhatná ezt a módszert! Nem mindenki beszéli a perfektet! :( Köszi! :)))
Ma a mezőn egy gazdi nyers sárgarépával jutalomfalatozta a kuttyát! :) |
|
A hozzászólás:
 |
nettomazsola
2010-08-17 08:18:29
|
1012
|
a betett linkeken. sajna magyarul semmi, angolul nemetül rengeteg info.
|
|
Előzmény:
 |
sanyooo
2010-08-16 23:28:38
|
1011
|
| Hol? Mert semmit sem találtam, általánosságokon kívül! :((( |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|