Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
DimensionSeven Creative Commons License 2010-08-14 11:31:42 2604

Ha adhatnék egy tippet: olyan vázat érdemes infrásítani, amiben van live view. (450D minimum).

Egyébként meg: http://tisbone.deviantart.com - főleg Nikonokkal foglalkozik, de gondolom van tapasztalata Canonokkal is. Lengyel srác, én még nem rendeltem tőle, de évek óta követem a munkáit, megbízhatónak tűnik. És a legolcsóbb akit ismerek. Két fajta szűrőt használ rendszeresen: 695nm-t (az én D90-emben is ilyen muzsikál valószínűleg), és egy olyat, ami vegyesen enged át infrát és látható kéket, szelektív hullámhossztartományokban. Ez gőzöm sincs hogy mehet, de ő esküszik rá, mert alapból kék eget csinál fehér növényzettel, és az esküvős képei is ezzel vannak, mert kevés az utómunkaigényük. Ugyanakkor gyanítom hogy obi függvényében az élességgel lehetnek gondok, fénytörési okokból.

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2010-08-10 21:30:33 2603
Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni!
Van egy 350D-m, amit második váznak használok, árulom, de nem nagyon csapnak le rá. Gondoltam "infrásíttatom", és egy peleng 8-assal fotóznék.
Olyan mágust keresek, aki ilyen "infrásítással" foglalkozik.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!