Keresés

Részletes keresés

bokusz Creative Commons License 2010-08-13 18:14:48 450
Szia.Helyileg Nógrádmegyében van Rétság közelében.Van itt 2 saját cicánk akikkel játszik a többit (idegeneket )elhajtja.Szerintem jól kijönne az állatokkal mert elég barátságos a szomszéd kutyával is,és az ismerősök gyerekeivel is játszott.Jó indulatu ,tiszta lelkü kutyus.Ne csinál lukakat a kertben és kimondottan szófogadó!!!!Ha tényleg érdekel írj az emilemre:teo@freemail.hu.Amúgy te merre vagy??
A hozzászólás:
Ronnja Creative Commons License 2010-08-13 07:34:42 448

Helyileg merre van a kutyus?

EZT UTÁLOM A HÍRDETÉSEKBEN, HOGY SOSEM ÍRJA ODA SENKI A HELYET!!!!

talán égő?

 

Na mindegy.

Visszatérve rád: állatokkal hogy jön ki? kecske/póni/tyúk/nyúl/kutya?

 

Előzmény:
bokusz Creative Commons License 2010-08-12 19:01:08 447

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!