|
|
|
|
 |
bokusz
2010-08-13 18:14:48
|
450
|
| Szia.Helyileg Nógrádmegyében van Rétság közelében.Van itt 2 saját cicánk akikkel játszik a többit (idegeneket )elhajtja.Szerintem jól kijönne az állatokkal mert elég barátságos a szomszéd kutyával is,és az ismerősök gyerekeivel is játszott.Jó indulatu ,tiszta lelkü kutyus.Ne csinál lukakat a kertben és kimondottan szófogadó!!!!Ha tényleg érdekel írj az emilemre:teo@freemail.hu.Amúgy te merre vagy?? |
|
A hozzászólás:
 |
Ronnja
2010-08-13 07:34:42
|
448
|
Helyileg merre van a kutyus?
EZT UTÁLOM A HÍRDETÉSEKBEN, HOGY SOSEM ÍRJA ODA SENKI A HELYET!!!!
talán égő?
Na mindegy.
Visszatérve rád: állatokkal hogy jön ki? kecske/póni/tyúk/nyúl/kutya?
|
|
Előzmény:
 |
bokusz
2010-08-12 19:01:08
|
447
|
  |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|