Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Csucsubi Creative Commons License 2010-08-12 14:08:56 122
Megnéztem én is az elkészült videót, és megintcsak kiderült számomra, hogy a magyar lányok a legszebbek az egész világon. Nem is gondoltam volna, hogy ezen a versenyen majd ennyire szép lányok is indulnak. Nagyon pozitívan csalódtam :)
Előzmény:
Cukker111 Creative Commons License 2010-08-12 13:51:37 121
osztom a véleményt, akit fotóz az szép karriert futhat be, ha ő is úgy akarja! :D
tényleg szép modelleket talált akik ráadásul természetesek is és ez a lényeg szerintem. kevés manapság a természetes szépség, legalábbis kevés tartja magát annak, pedig szerintem annyi csinos nő van, főleg Magyarországon, hogy az csak na!
úgyhogy lányok jelentkezzetek bátran a legközelebbi fotózásra! :D

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!