|
|
|
|
 |
Jajca
2010-08-12 09:51:59
|
24253
|
| A NP emberei között nagy a szélsőség a segítőkészség tekintetében... |
|
A hozzászólás:
 |
atill_a
2010-08-12 09:17:12
|
24251
|
:) Akkor akár hiánypótlásra is sor kerülhet (írtad korábban, hogy hiányzik a kollekciódból :) ) Egyébként Királyhegyesen is van. Korábban próbálkoztunk már a májusi kihajtást fotózni, de kellett volna hozzá a nemzeti park engedélye, akik még kommunikációra sem voltak hajlandóak.... |
|
Előzmény:
 |
Vandras
2010-08-11 22:29:53
|
24250
|
Ma Sándorfalva felől az út jobb oldalán egy szép szürkemarha gulyát láttam. Nem is tudtam, hogy van a közelünkbe eyg ilyes szép társaság. sajnos már délfelé járt, és időm se volt rájuk. Ilyenek:
      |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|