Keresés

Részletes keresés

Jajca Creative Commons License 2010-08-12 09:51:59 24253
A NP emberei között nagy a szélsőség a segítőkészség tekintetében...
A hozzászólás:
atill_a Creative Commons License 2010-08-12 09:17:12 24251
:)
Akkor akár hiánypótlásra is sor kerülhet (írtad korábban, hogy hiányzik a kollekciódból :) )
Egyébként Királyhegyesen is van. Korábban próbálkoztunk már a májusi kihajtást fotózni, de kellett volna hozzá a nemzeti park engedélye, akik még kommunikációra sem voltak hajlandóak....
Előzmény:
Vandras Creative Commons License 2010-08-11 22:29:53 24250
Ma Sándorfalva felől az út jobb oldalán egy szép szürkemarha gulyát láttam. Nem is tudtam, hogy van a közelünkbe eyg ilyes szép társaság. sajnos már délfelé járt, és időm se volt rájuk. Ilyenek:

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!