|
|
|
|
 |
topoly
2010-08-12 11:04:44
|
24254
|
| Van nemzeti parkos csorda is a környéken, vándor üzemmódban dolgoznak (területkezelnek). Történetesen tegnap én is láttam őket, asszem ezek tartoznak a NP-hoz, de rémlik, hogy máshol akad pár ilyen nagy marha:) |
|
 |
Jajca
2010-08-12 09:50:07
|
24252
|
| Felénk is van néhány gulya és még fotózni is lehetne. ;-) |
|
 |
atill_a
2010-08-12 09:17:12
|
24251
|
:) Akkor akár hiánypótlásra is sor kerülhet (írtad korábban, hogy hiányzik a kollekciódból :) ) Egyébként Királyhegyesen is van. Korábban próbálkoztunk már a májusi kihajtást fotózni, de kellett volna hozzá a nemzeti park engedélye, akik még kommunikációra sem voltak hajlandóak.... |
|
A hozzászólás:
 |
Vandras
2010-08-11 22:29:53
|
24250
|
Ma Sándorfalva felől az út jobb oldalán egy szép szürkemarha gulyát láttam. Nem is tudtam, hogy van a közelünkbe eyg ilyes szép társaság. sajnos már délfelé járt, és időm se volt rájuk. Ilyenek:
      |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|