Keresés

Részletes keresés

topoly Creative Commons License 2010-08-12 11:04:44 24254
Van nemzeti parkos csorda is a környéken, vándor üzemmódban dolgoznak (területkezelnek). Történetesen tegnap én is láttam őket, asszem ezek tartoznak a NP-hoz, de rémlik, hogy máshol akad pár ilyen nagy marha:)
Jajca Creative Commons License 2010-08-12 09:50:07 24252
Felénk is van néhány gulya és még fotózni is lehetne. ;-)
atill_a Creative Commons License 2010-08-12 09:17:12 24251
:)
Akkor akár hiánypótlásra is sor kerülhet (írtad korábban, hogy hiányzik a kollekciódból :) )
Egyébként Királyhegyesen is van. Korábban próbálkoztunk már a májusi kihajtást fotózni, de kellett volna hozzá a nemzeti park engedélye, akik még kommunikációra sem voltak hajlandóak....
A hozzászólás:
Vandras Creative Commons License 2010-08-11 22:29:53 24250
Ma Sándorfalva felől az út jobb oldalán egy szép szürkemarha gulyát láttam. Nem is tudtam, hogy van a közelünkbe eyg ilyes szép társaság. sajnos már délfelé járt, és időm se volt rájuk. Ilyenek:

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!