Keresés

Részletes keresés

Beubabu Creative Commons License 2010-08-11 16:02:17 224
Nagyon köszönöm a felajánlást, de nem hiszem, hogy a zuram leautókázna a halak miatt... De tényleg köszi, nagyon kedves tőled :-)))
A hozzászólás:
kőmű Creative Commons License 2010-08-11 14:41:35 223
Látom Budapestiek vagytok.Ha esetleg Tolna megye felé van dolgotok,nagyon szívesen adok nektek aranyhal és shobunkin ivadékokat.Rengeteg van belőlük.
Előzmény:
Beubabu Creative Commons License 2010-08-11 11:25:00 222

SZia Kőmű!

Megnyugodtam, köszi :-)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!