Keresés

Részletes keresés

secperc Creative Commons License 2010-08-11 13:51:09 1008

Nem tudom melyik a jobb, mert abban meg úgy tudom fertőző kórokozók lehetnek, főleg, ha nem friss a hús. Szóval én maradok a főzés/kontra konzerv és kész. Tavaly már egyszer a nulláról hoztam vissza a kutyáémat egy barom orvos miatt, igy nem kockáztatok, örülök, hogy beállt a kajára, elég nekem az allergiája is szegények. Majd most kezdődik neki aug. közepétől.

Remélem nem lesz olyan súlyos, mint tavaly volt.....

A hozzászólás:
fidelite Creative Commons License 2010-08-11 13:48:14 1007
én etetek nyersen is, és nem harci kutyám van. Persze vannak kutyák akik elején idegenkednek a nyer hústól, de hozzá lehet szoktatni, sőt nagyon rá is kapnak az ízére.
Előzmény:
secperc Creative Commons License 2010-08-11 13:12:58 1006
Sosem etettem nyersen, de nem is minden fajta fogadná el szerintem, max a német juhászok meg a harci kutyák, de csak találgatok - semmiféle ilyesmi tapasztalatom nincs.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!