|
|
|
|
 |
secperc
2010-08-11 13:51:09
|
1008
|
Nem tudom melyik a jobb, mert abban meg úgy tudom fertőző kórokozók lehetnek, főleg, ha nem friss a hús. Szóval én maradok a főzés/kontra konzerv és kész. Tavaly már egyszer a nulláról hoztam vissza a kutyáémat egy barom orvos miatt, igy nem kockáztatok, örülök, hogy beállt a kajára, elég nekem az allergiája is szegények. Majd most kezdődik neki aug. közepétől.
Remélem nem lesz olyan súlyos, mint tavaly volt..... |
|
A hozzászólás:
 |
fidelite
2010-08-11 13:48:14
|
1007
|
| én etetek nyersen is, és nem harci kutyám van. Persze vannak kutyák akik elején idegenkednek a nyer hústól, de hozzá lehet szoktatni, sőt nagyon rá is kapnak az ízére. |
|
Előzmény:
 |
secperc
2010-08-11 13:12:58
|
1006
|
| Sosem etettem nyersen, de nem is minden fajta fogadná el szerintem, max a német juhászok meg a harci kutyák, de csak találgatok - semmiféle ilyesmi tapasztalatom nincs. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|