Keresés

Részletes keresés

fidelite Creative Commons License 2010-08-11 13:48:14 1007
én etetek nyersen is, és nem harci kutyám van. Persze vannak kutyák akik elején idegenkednek a nyer hústól, de hozzá lehet szoktatni, sőt nagyon rá is kapnak az ízére.
A hozzászólás:
secperc Creative Commons License 2010-08-11 13:12:58 1006
Sosem etettem nyersen, de nem is minden fajta fogadná el szerintem, max a német juhászok meg a harci kutyák, de csak találgatok - semmiféle ilyesmi tapasztalatom nincs.
Előzmény:
fidelite Creative Commons License 2010-08-11 11:08:49 1005
barf az nem táp, hanem nyers etetés.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!