|
|
|
|
 |
fidelite
2010-08-11 13:48:14
|
1007
|
| én etetek nyersen is, és nem harci kutyám van. Persze vannak kutyák akik elején idegenkednek a nyer hústól, de hozzá lehet szoktatni, sőt nagyon rá is kapnak az ízére. |
|
A hozzászólás:
 |
secperc
2010-08-11 13:12:58
|
1006
|
| Sosem etettem nyersen, de nem is minden fajta fogadná el szerintem, max a német juhászok meg a harci kutyák, de csak találgatok - semmiféle ilyesmi tapasztalatom nincs. |
|
Előzmény:
 |
fidelite
2010-08-11 11:08:49
|
1005
|
| barf az nem táp, hanem nyers etetés. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|