Keresés

Részletes keresés

kőmű Creative Commons License 2010-08-11 14:41:35 223
Látom Budapestiek vagytok.Ha esetleg Tolna megye felé van dolgotok,nagyon szívesen adok nektek aranyhal és shobunkin ivadékokat.Rengeteg van belőlük.
A hozzászólás:
Beubabu Creative Commons License 2010-08-11 11:25:00 222

SZia Kőmű!

Megnyugodtam, köszi :-)))

Előzmény:
kőmű Creative Commons License 2010-08-10 20:00:04 216
Egyáltalán nem,mi is nagy pecások vagyunk.Szanki holnap reggel is megy lógatni,legalább is azt mondta.
Mi is készülünk,remélem valamelyik délután összejön nekünk is.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!