|
|
|
|
 |
kőmű
2010-08-11 14:41:35
|
223
|
| Látom Budapestiek vagytok.Ha esetleg Tolna megye felé van dolgotok,nagyon szívesen adok nektek aranyhal és shobunkin ivadékokat.Rengeteg van belőlük. |
|
A hozzászólás:
 |
Beubabu
2010-08-11 11:25:00
|
222
|
SZia Kőmű!
Megnyugodtam, köszi :-))) |
|
Előzmény:
 |
kőmű
2010-08-10 20:00:04
|
216
|
Egyáltalán nem,mi is nagy pecások vagyunk.Szanki holnap reggel is megy lógatni,legalább is azt mondta. Mi is készülünk,remélem valamelyik délután összejön nekünk is. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|