Keresés

Részletes keresés

secperc Creative Commons License 2010-08-11 13:12:58 1006
Sosem etettem nyersen, de nem is minden fajta fogadná el szerintem, max a német juhászok meg a harci kutyák, de csak találgatok - semmiféle ilyesmi tapasztalatom nincs.
A hozzászólás:
fidelite Creative Commons License 2010-08-11 11:08:49 1005
barf az nem táp, hanem nyers etetés.
Előzmény:
secperc Creative Commons License 2010-08-11 11:05:33 1004

Ez egy baromság:-((((

Akkor mi is elpusztulnánk? Nekünk is tápot kellene rágcsálnunk?:-))))))))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!