Keresés

Részletes keresés

fidelite Creative Commons License 2010-08-11 11:08:49 1005
barf az nem táp, hanem nyers etetés.
A hozzászólás:
secperc Creative Commons License 2010-08-11 11:05:33 1004

Ez egy baromság:-((((

Akkor mi is elpusztulnánk? Nekünk is tápot kellene rágcsálnunk?:-))))))))

Előzmény:
fidelite Creative Commons License 2010-08-11 11:00:03 1003
de a főzés sem az igazi, mivel az enzimek elpusztulnak hő hatására. ezért Barf a megoldás.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!