|
|
|
|
 |
nettomazsola
2010-08-12 07:27:20
|
1009
|
| barf-rol is olvashatsz itt lejjebb eleget ... |
|
 |
secperc
2010-08-11 11:05:33
|
1004
|
Ez egy baromság:-((((
Akkor mi is elpusztulnánk? Nekünk is tápot kellene rágcsálnunk?:-)))))))) |
|
A hozzászólás:
 |
fidelite
2010-08-11 11:00:03
|
1003
|
| de a főzés sem az igazi, mivel az enzimek elpusztulnak hő hatására. ezért Barf a megoldás. |
|
Előzmény:
 |
nettomazsola
2010-08-11 09:06:36
|
999
|
| ott a link. nezed meg! nekem nincs jo tap ... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|