Keresés

Részletes keresés

Beubabu Creative Commons License 2010-08-11 11:25:00 222

SZia Kőmű!

Megnyugodtam, köszi :-)))

A hozzászólás:
kőmű Creative Commons License 2010-08-10 20:00:04 216
Egyáltalán nem,mi is nagy pecások vagyunk.Szanki holnap reggel is megy lógatni,legalább is azt mondta.
Mi is készülünk,remélem valamelyik délután összejön nekünk is.
Előzmény:
Beubabu Creative Commons License 2010-08-10 18:33:02 212
Ezeket ismerem. Lehet, hogy szentségtörésnek hangzik ezen a topikon, de szeretek horgászni... :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!