Keresés

Részletes keresés

Szanki Creative Commons License 2010-08-10 19:29:41 215
A tóparti dudort nem gondoltad úgy eltüntetni, hogy a vízszint alatt 20 cm-rel oldal irányba kiásod a földet, kifekteted a fóliát, majd a szélét felhajtod. Lenne egy kavicsos mocsárzónád, ami átmenetet képezne a környezetbe.

Így a part, kőgát kinézetű, nehezen takarható! Csak hangosan gondolkodom, bocs ha nem így akarod.
A hozzászólás:
Beubabu Creative Commons License 2010-08-10 18:47:16 214

Mi most még csak itt tartunk:

 

 

Töltjük bele a mosott sódert... lassan de biztosan haladunk. Ma is töltöttünk bele 2 talicskányit és most már kevésbé látszik a fólia, de zavaros is lett.  Ezen még tiszta, ezt a mai töltés előtt csináltam. A szűrő persze negy folyamatosan, ha megvan a sóderezés majd kitisztítjuk.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!