|
|
|
|
 |
kőmű
2010-08-10 20:00:04
|
216
|
Egyáltalán nem,mi is nagy pecások vagyunk.Szanki holnap reggel is megy lógatni,legalább is azt mondta. Mi is készülünk,remélem valamelyik délután összejön nekünk is. |
|
A hozzászólás:
 |
Beubabu
2010-08-10 18:33:02
|
212
|
| Ezeket ismerem. Lehet, hogy szentségtörésnek hangzik ezen a topikon, de szeretek horgászni... :-) |
|
Előzmény:
 |
kőmű
2010-08-10 17:00:49
|
211
|
| Hát persze vannak növény evő halak pl.compo,amúr.De azok nem csak az algát fogják csipegetni,hanem a növényeidet is.Az aranyhalak,shobuk,koik is eszik az algát.Főleg az ivadékok. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|