Keresés

Részletes keresés

kőmű Creative Commons License 2010-08-10 20:00:04 216
Egyáltalán nem,mi is nagy pecások vagyunk.Szanki holnap reggel is megy lógatni,legalább is azt mondta.
Mi is készülünk,remélem valamelyik délután összejön nekünk is.
A hozzászólás:
Beubabu Creative Commons License 2010-08-10 18:33:02 212
Ezeket ismerem. Lehet, hogy szentségtörésnek hangzik ezen a topikon, de szeretek horgászni... :-)
Előzmény:
kőmű Creative Commons License 2010-08-10 17:00:49 211
Hát persze vannak növény evő halak pl.compo,amúr.De azok nem csak az algát fogják csipegetni,hanem a növényeidet is.Az aranyhalak,shobuk,koik is eszik az algát.Főleg az ivadékok.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!