Keresés

Részletes keresés

Beubabu Creative Commons License 2010-08-10 14:51:44 209
Na jó-jó, nagyon szép, de hogyan látod benne a halakat? :-)
A hozzászólás:
Szanki Creative Commons License 2010-08-10 13:57:17 208
Alga ellen jó a növény

Előzmény:
Beubabu Creative Commons License 2010-08-10 12:22:02 207

SZia Kőmű!

Köszi a választ, legfejjebb majd felrakom őket ide, ha túl sokan lesznek... Hehe, én leszek a haldíler :-)))

 

Jaj jut eszembe, van olyan halfaj ami eszi az algát a kavicsokról? Olyasmire gondolok ami akváriumhoz is van, de az ha jól tudom nem bírja a telet. Vagy valamilyen csiga esetleg?

Csíborok már laknak a tóban, de egyelőre még a sódert mossuk napok óta, mert csak nagyon agyagosat tudtunk hozni és most apránként tisztogatjuk... remélem hét végére végzünk, mert rohadtul fárasztó meló után még kavicsot mosogatni :-) Viszont találtam a sóderben egy megkövesedett rönk darabot - kb. 20 cm-es darab, meg csomó kagylólenyomatos követ. Persze ezek majd a házban landolnak a polcon és nem a tóban.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!