|
|
|
|
 |
Beubabu
2010-08-10 12:22:02
|
207
|
SZia Kőmű!
Köszi a választ, legfejjebb majd felrakom őket ide, ha túl sokan lesznek... Hehe, én leszek a haldíler :-)))
Jaj jut eszembe, van olyan halfaj ami eszi az algát a kavicsokról? Olyasmire gondolok ami akváriumhoz is van, de az ha jól tudom nem bírja a telet. Vagy valamilyen csiga esetleg?
Csíborok már laknak a tóban, de egyelőre még a sódert mossuk napok óta, mert csak nagyon agyagosat tudtunk hozni és most apránként tisztogatjuk... remélem hét végére végzünk, mert rohadtul fárasztó meló után még kavicsot mosogatni :-) Viszont találtam a sóderben egy megkövesedett rönk darabot - kb. 20 cm-es darab, meg csomó kagylólenyomatos követ. Persze ezek majd a házban landolnak a polcon és nem a tóban. |
|
A hozzászólás:
 |
kőmű
2010-08-10 11:21:49
|
205
|
Nem azért nem válaszoltunk,mert nem akartunk,sajna ezen a topicon alig van forgalom.Másikon talán gyorsabban kaptál volna választ.Amikor ide írogattuk,jött pár kedves emberke, és kioktatott bennünket.Azóta sincsenek ők sehol.Nem láttuk a tavirózsákat sem. Valószínű,hogy azért 10 aranyhalból nem lesz mindjárt 170-en.De ha jól érzik magukat,akkor képesek egy évben többször is ívni.A túlszaporulatot el lehet ajándékozni,cserélni kezdő és haladó tavasoknak.Hihetetlenül fognak majd örülni neki. |
|
Előzmény:
 |
Beubabu
2010-08-10 09:07:53
|
202
|
| Szia! Köszi a tippet. Rákerestem a google-n és bakker ezek nagyon szép halak!!! :-)) Életemben nem hallattam még róluk, de engem meggyőztek a képek. Még a zuramnak megmutatom, ha hazaértem, de szerintem neki is tetszeni fognak. Ők is olyan gyorsan szaporodnak mint az aranyhalak? Hallottam rémtörténeteket, hogy 10 db aranyhalból következő év nyarára 170 db lett... Mi a fenét lehet csinálni ennyi hallal?! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|