|
|
|
|
 |
kőmű
2010-08-10 11:23:36
|
206
|
| Látom gyorsabb voltál.Hiába én dolgozom! |
|
A hozzászólás:
 |
Szanki
2010-08-10 11:15:37
|
204
|
| A shubunkin az aranyhal egyik változata, 8-10 cm-es példányok már szaporodnak. Ha túl sok lesz, elajándékozod kezdő tavasoknak. |
|
Előzmény:
 |
Beubabu
2010-08-10 09:07:53
|
202
|
| Szia! Köszi a tippet. Rákerestem a google-n és bakker ezek nagyon szép halak!!! :-)) Életemben nem hallattam még róluk, de engem meggyőztek a képek. Még a zuramnak megmutatom, ha hazaértem, de szerintem neki is tetszeni fognak. Ők is olyan gyorsan szaporodnak mint az aranyhalak? Hallottam rémtörténeteket, hogy 10 db aranyhalból következő év nyarára 170 db lett... Mi a fenét lehet csinálni ennyi hallal?! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|