Keresés

Részletes keresés

kőmű Creative Commons License 2010-08-10 11:21:49 205
Nem azért nem válaszoltunk,mert nem akartunk,sajna ezen a topicon alig van forgalom.Másikon talán gyorsabban kaptál volna választ.Amikor ide írogattuk,jött pár kedves emberke, és kioktatott bennünket.Azóta sincsenek ők sehol.Nem láttuk a tavirózsákat sem.
Valószínű,hogy azért 10 aranyhalból nem lesz mindjárt 170-en.De ha jól érzik magukat,akkor képesek egy évben többször is ívni.A túlszaporulatot el lehet ajándékozni,cserélni kezdő és haladó tavasoknak.Hihetetlenül fognak majd örülni neki.
Szanki Creative Commons License 2010-08-10 11:15:37 204
A shubunkin az aranyhal egyik változata, 8-10 cm-es példányok már szaporodnak. Ha túl sok lesz, elajándékozod kezdő tavasoknak.
A hozzászólás:
Beubabu Creative Commons License 2010-08-10 09:07:53 202
Szia! Köszi a tippet. Rákerestem a google-n és bakker ezek nagyon szép halak!!! :-)) Életemben nem hallattam még róluk, de engem meggyőztek a képek. Még a zuramnak megmutatom, ha hazaértem, de szerintem neki is tetszeni fognak. Ők is olyan gyorsan szaporodnak mint az aranyhalak? Hallottam rémtörténeteket, hogy 10 db aranyhalból következő év nyarára 170 db lett... Mi a fenét lehet csinálni ennyi hallal?!
Előzmény:
Szanki Creative Commons License 2010-08-09 17:41:31 200
Nem kell köszönni, bár elkéstem, remélem jól fog működni a szűrőd! Javaslom a fátyolos shubunkint telepíteni, az pici korában is színes, ellentétben a síma aranyhallal, aki késöbb színesedik 5-6 cm-es korában! A shubi mellett szól még, hogy pikkely nélküli, szórt pikkelyű változata is van! A koi is színes kiskorában, ők nagy bányászok, hajlamosak a túrása, a növények átrendezésére!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!