|
|
|
|
 |
Beubabu
2010-08-10 09:07:53
|
202
|
| Szia! Köszi a tippet. Rákerestem a google-n és bakker ezek nagyon szép halak!!! :-)) Életemben nem hallattam még róluk, de engem meggyőztek a képek. Még a zuramnak megmutatom, ha hazaértem, de szerintem neki is tetszeni fognak. Ők is olyan gyorsan szaporodnak mint az aranyhalak? Hallottam rémtörténeteket, hogy 10 db aranyhalból következő év nyarára 170 db lett... Mi a fenét lehet csinálni ennyi hallal?! |
|
A hozzászólás:
 |
Szanki
2010-08-09 17:41:31
|
200
|
| Nem kell köszönni, bár elkéstem, remélem jól fog működni a szűrőd! Javaslom a fátyolos shubunkint telepíteni, az pici korában is színes, ellentétben a síma aranyhallal, aki késöbb színesedik 5-6 cm-es korában! A shubi mellett szól még, hogy pikkely nélküli, szórt pikkelyű változata is van! A koi is színes kiskorában, ők nagy bányászok, hajlamosak a túrása, a növények átrendezésére! |
|
Előzmény:
 |
Beubabu
2010-08-09 12:48:51
|
199
|
Sziasztok!
Ezúton is szeretnék köszönetet mondani Szankinak, aki válaszolt a kérdéseimre. Ő volt az egyetlen aki így ismeretlenül is vette a fáradtságot. MÉG EGYSZER NAGYON KÖSZÖNÖM!!! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|