|
|
|
|
 |
Szanki
2010-08-09 17:41:31
|
200
|
| Nem kell köszönni, bár elkéstem, remélem jól fog működni a szűrőd! Javaslom a fátyolos shubunkint telepíteni, az pici korában is színes, ellentétben a síma aranyhallal, aki késöbb színesedik 5-6 cm-es korában! A shubi mellett szól még, hogy pikkely nélküli, szórt pikkelyű változata is van! A koi is színes kiskorában, ők nagy bányászok, hajlamosak a túrása, a növények átrendezésére! |
|
A hozzászólás:
 |
Beubabu
2010-08-09 12:48:51
|
199
|
Sziasztok!
Ezúton is szeretnék köszönetet mondani Szankinak, aki válaszolt a kérdéseimre. Ő volt az egyetlen aki így ismeretlenül is vette a fáradtságot. MÉG EGYSZER NAGYON KÖSZÖNÖM!!! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|